مدیرعامل شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان به اتفاق جمعی از همکاران با مدیرکل استاندارد استان بوشهر دیدار کردند.

" />
پنجشنبه 07 مرداد 1400

به مناسبت روز جهانی استاندارد صورت گرفت

به مناسبت روز جهانی استاندارد صورت گرفت

مدیرعامل شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان به اتفاق جمعی از همکاران با مدیرکل استاندارد استان بوشهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی فنی و مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان؛ در حالی که امسال به خاطر وجود بیماری کووید 19 مراسم روز جهانی استاندارد برگزار نشد، به همین جهت صبح امروز به مناسبت 22 مهرماه روز جهانی استاندارد مدیرعامل این شرکت به اتفاق جمعی از همکاران با مدیرکل استاندارد استان بوشهر دیدار کردند.
مدیرعامل شرکت در دیدار با مدیرکل استاندارد استان ضمن اهدای لوح سپاس و دسته گل، از همراهی و تعامل این سازمان با این شرکت بازرسی و مجتمع آزمایشگاهی تقدیر و تشکر کرد و افزود: تمام تلاش این مجموعه در کلیه بخش‌ها ارائه خدمات بهینه و در کمترین زمان ممکن است.
وی اظهار کرد: بخش‌های مختلف این شرکت چه در حوزه بازرسی فنی و چه در حوزه آزمایشگاهی تمام تلاش و دقت خود را به کار گرفته تا بتواند با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و باتجربه و همچنین دستگاه‌های پیشرفته روز دنیا، خدمات گسترده‌ای را برای جلوگیری از ورود کالای غیر استاندارد و همچنین مساعدت در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه و امنیت غذا و بهداشت کشور انجام دهد و بی شک این مهم با حمایت‌های بی دریغ آن سازمان به وقوع پیوسته است.
مدیرعامل شرکت بازرسی فنی و مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان با اشاره به اینکه هدف این شرکت بررسی کیفیت کالاهای تولیدی داخل کشور و کالاهای وارداتی و صادراتی می‌باشد خاطر نشان کرد: در دنیای امروز بحث فراتر از کنترل کیفی محصولات است و در واقع بحث بر سر مسئولیت اجتماعی است.
مسعود محبوبی با بیان اینکه این شرکت مسیر ترقی و ادامه حیات خود را در دریافت و اجرای استانداردها در بخش‌های مختلف می‌داند تأکید کرد: استاندارد در واقع انتخاب نیست بلکه یک اجبار است و امروز یک واحد تولیدی و یا یک بنگاه اقتصادی و حتی مجتمع‌های آزمایشگاهی و شرکت‌های بازرسی برای ادامه حیات و بقا نباید فقط به مرزهای جغرافیای یک کشور بیاندیشد و می‌بایست فراتر از مرزها را مد نظر داشته باشد و بی شک انحراف از این مسیر، روند رو به رشد و حیات آنها را غیر ممکن خواهد ساخت.
مدیرکل استاندارد استان نیز ضمن رضایت از عملکرد این شرکت و مجتمع آزمایشگاهی از فعالیت و تلاش‌های همواره و تعامل تنگاتنگ با سازمان ابراز خوشنودی و تقدیر نمود.
عبدالرحیم بهره‌مند با اشاره به اینکه حضور مداوم استانداردها در زندگی شهری محدود به کالاها و خدمات روزمره نمی‌شود عنوان کرد: سازمان ملی استاندارد بر اساس وظایف ذاتی خویش و با توجه به اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه و اصل 24 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای پوشش سراسری استاندارد گام‌های بلندی برداشته است.
مدیرکل استاندارد استان بوشهر افزود: برای این سازمان ایمنی و سلامت مردم از اولویت‌های اصلی به شماره می‌رود و به همین دلیل با نگاهی فراتر از همیشه و هوشمندی بر تولید، واردات و صادرات کالاها و خدمات نظارت می‌کند و باور دارد که استاندارد کلید توسعه اقتصادی کشور است.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

JAoBWsrEiykZu
JAoBWsrEiykZu دوشنبه, 05 آبان,1399 13:35
VTKOqWUdcZD
qRXSthsnv
qRXSthsnv یکشنبه, 23 آذر,1399 05:45
XtBeFmnHMkPY
BSuJsvQZeAYoGW
BSuJsvQZeAYoGW ﺳﻪشنبه, 07 بهمن,1399 02:52
GFYDKgaf
vnoCfIzUiLAHdM
vnoCfIzUiLAHdM دوشنبه, 04 اسفند,1399 14:56
NwkQpVgd
dUwHCAMjYcmTtEeO
dUwHCAMjYcmTtEeO شنبه, 16 اسفند,1399 21:42
fQtydMlUgkmDA
scifXMeuLbFZA
scifXMeuLbFZA جمعه, 29 اسفند,1399 15:37
BlCAgknDGEdemKpS
xXFMNzjaVvUEKBRd
xXFMNzjaVvUEKBRd جمعه, 03 اردیبهشت,1400 03:28
SmQWVjZCe
yARnXOfegbDJwHrS
yARnXOfegbDJwHrS چهارشنبه, 26 خرداد,1400 07:03
CyJqFAsfzlRYgZV
YknSoFIAyOWifdT
YknSoFIAyOWifdT چهارشنبه, 30 تیر,1400 13:54
lPWkcNbeIyATYVEu