مرکز آموزش SZL برنامه های آموزشی خود را به صورت سخنرانی، سمینار، کارگاه ها، کنفرانس و… با همراهی دانشگاه ها انجام می دهد

" />
پنجشنبه 23 مرداد 1399

مرکز آموزش

مرکز آموزش

مرکز آموزش SZL برنامه های آموزشی خود را به صورت سخنرانی، سمینار، کارگاه ها، کنفرانس و… با همراهی دانشگاه ها انجام می دهد

مرکز آموزش شاخه زیتون لیان

 

با هدف سازماندهی یک مرکز پیشرفته و مجهز برای آموزش و مطالعات تحلیلی در زمینه مدیریت کاربردی و حوزه های وابسته به آن راه اندازی شده است. این مرکز همواره همیار مشتریان در هدایت و مدیریت تغییر در فضای کار و ایجاد سازمانی بهره ور و محیطی مناسب تر برای آنها می باشد. مرکز آموزش شاخه زیتون لیان برنامه های آموزشی خود را به صورت سخنرانی، سمینار، کارگاه های آموزشی، کنفرانس و… ارائه می نماید. این برنامه ها با همراهی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و سازمان های داخلی و خارجی ساماندهی و اجرا می گردد.

این مرکز با دارا بودن فضای فیزیکی مناسب شامل سالن سمینار، امکانات و تجهیزات آموزشی، در حوزه ­های تخصصی ارائه خدمات نماید و در این راستا با بهره­ گیری از اساتید مجرب و کار آزموده تأیید شده سازمان ملی استاندارد ایران دوره ­های تخصصی و فنی را برگزار و پس از اتمام دوره گواهینامه معتبر برای کارآموزان صادر نماید.

مخاطبین گرامی می توانند لیست دوره ها و در صورت نیاز به استعلام از منوی کرکره ای آموزش تأیید اصالت گواهینامه های صادر شده را ملاحظه فرمایند.

شایان ذکر است به زودی آموزش مجازی نیز جهت دانش پژوهان محترم راه اندازی خواهد شد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.