ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

بازرسی کالا

 • پرسنل این بخش با گذراندن دوره‌های تخصصی مورد نیاز و با لحاظ نمودن وجدان کاری و همچنین با اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 17020 از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران توانسته است رضایت و اعتماد طرف‌های قرارداد را جلب نماید.

  دامنه بازرسی این بخش شامل: بازرسی خودرو (سبک و سنگین)، بازرسی کالاهای وارداتی و صادراتی، بازرسی آسانسور، بازرسی ماشین آلات کشاورزی و. . . می‌شود.

  این بخش با دریافت پروانه بازرسی ملی و بین المللی (سورویانس) از سازمان ملی استاندارد ایران و ایجاد شعب و نمایندگی‌های داخلی و خارجی، امکان بازرسی در زمینه‌های زیر را فراهم نموده است:

  مواد غذایی، محصولات کشاورزی و روغن‌های گیاهی 

  نفت، مواد نفتی و پتروشیمی، مواد معدنی

  کالاهای مصرفی

  کالاهای صنعتی: ماشین آلات صنعتی، تجهیزات مکانیکی و صنایع فلزی، تجهیزات پزشکی، ماشین آلات کشاورزی، بالابرها (آسانسور برقی)، تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات چرخشی و فرآیندی، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، ابزار دقیق.

  همچنین این بخش کلیه خدمات بازرسی در مبدأ و مقصد را می‌تواند در اختیار واردکنندگان، صادرکنندگان و تولیدکنندگان محترم در سراسر دنیا قرار دهد که شامل بازرسی‌های ظاهری، بازرسی پیش از حمل، بازرسی و صدور گواهی نامه بازرسی IC جهت ارائه به بانک و گمرکات، بازرسی از واحدهای تولیدی و صدور گواهینامه‌های بازرسی COI در مبدأ و مقصد و گواهی تأیید قیمت پروفرما PV می‌شود.