به منظور گسترش خدمات بازرسی فنی و آزمایشگاهی و دسترسی بهتر مشتریان به این خدمات،؛ شعبه امارات متحده عربی شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان در دبی افتتاح شد.

" />
ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

افتتاح ششمین شعبه خارجی شرکت در امارات متحده عربی

افتتاح ششمین شعبه خارجی شرکت در امارات متحده عربی

به منظور گسترش خدمات بازرسی فنی و آزمایشگاهی و دسترسی بهتر مشتریان به این خدمات،؛ شعبه امارات متحده عربی شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان در دبی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان؛ شعبه امارات متحده عربی شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان در دبی افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان از افتتاح ششمین شعبه خارجی این شرکت در دبی خبر داد و گفت: با ادامه روند فعالیت‌های موفق شرکت در دیگر شعبات خارجی و اعتماد مشتریان عزیزمان در عرصه بازرسی کالا در مبدأ و در راستای شعار مشتری مداری شرکت شاخه زیتون لیان (SZL) با افتتاح شعبه دبی دامنه فعالیت خود را در خارج از کشور گسترش داده و آماده خدمت رسانی به کارفرمایان و صاحبان مشاغل در حوزه بازرسی کالا می‌باشد.

مسعود محبوبی اظهار داشت: در حال حاضر شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان با داشتن بزرگترین و مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی در جنوب کشور دارای یازده شعبه داخلی و پنج شعبه خارجی می‌باشد که به حول و قوه الهی ششمین شعبه خارجی این شرکت نیز در امارات متحده عربی افتتاح شد.

وی در این خصوص افزود: شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان تحت برند SZL به منظور گسترش خدمات بازرسی فنی و آزمایشگاهی و دسترسی بهتر مشتریان به این خدمات، علاوه بر راه‌اندازی و بهره‌برداری از ششمین شعبه این شرکت، به دنبال افتتاح شعبات دیگری نیز در سطح کشور جهت ارائه خدمات بیشتر به مشتریان دخلی خود می‌باشد.

وی افزود: تاکنون اقدامات خوبی توسط مجموعه بزرگ شاخه زیتون لیان در زمینه گسترش خدمات بازرسی و آزمایشگاهی و افزایش تعداد شعب به ویژه در بنادر ایران صورت گرفته تا به لحاظ بُعد دسترسی مشتریان به خدمات اینگونه مشکلات مرتفع شود.

گفتنی است شعب داخلی شرکت بازرسی فنی شاخه زیتون لیان در شهرهای تهران، یزد، بندرگناوه، بندر لنگه، بندرعباس، اصفهان، عسلویه، تبریز، چابهار، بندر ماهشهر و شیراز و شعب خارجی نیز در کشورهای آلمان، ترکیه، مالزی، ارمنستان، کانادا و امارات می باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

YaEqxnLhbe
YaEqxnLhbe پنجشنبه, 11 شهریور,1400 10:41
AoNjvseOKJwPHu
pHYzqbDvlRigGxKE
pHYzqbDvlRigGxKE جمعه, 23 مهر,1400 22:27
EyoiPctAdG
MjESIHWuFPLfrx
MjESIHWuFPLfrx ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400 14:50
SXZRerKQxwA